כף אל גרף - כירולוגיה,נומרולוגיה וגרפולוגיה

אפרת הילה סעד, בעלים

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • ילידי חודש אפריל

  מי אתם ילדי חודש אפריל?

  לפני הכל אתם אנשי המסגרת והיציבות רוצים לראות עולם מסודר ומאורגן זה שנותן לכם ביטחון ויציבות שאתם כל כך זקוקים להם, כמי שלא אוהבים שינויים, דווקא אצלכם מגיעות טלטלות בחיים שגורמות לכם לשינוי סדרי חיים מחדש .

  זה קורה כאשר מסגרות, אנשים ותבניות חיים כבר אינם רלוונטיים עבורכם, אז אתם מקבלים תזכורת לשחרר, להתקדם, להשתנות ולהתפתח. אם משהו נגמר לכם – פשוט שחררו ותמשיכו הלאה – דברים טובים יותר יבואו!

  אנשי אפריל אתם גם אנשי עשייה היודעים לבנות וליצור בכישרון רב. אין כמוכם מי ששמים לב לפרטים הקטנים, אתם יסודיים , חרוצים ופרפקציוניסטים.

  מבחינה בריאותית נקודות רגישות בגופכם הם הצוואר והכתפיים שנוטים להיות מאד תפוסים. בתחושה כאילו כל העולם עליכם, ועוד נקודה חשובה – שימו לב ללב שלכם.

  אז מה הכי מומלץ לכם?

  * תלמדו לפרגן לעצמכם על היכולות והעשייה המבורכים שלכם. אתם חייבים לטפח הערכה עצמית מתוך עצמכם. לדעת להתגבר על הרגישות ופגיעות היתר שלכם.

  * תורידו את רמת הפדנטיות שלכם קודם כל מעצמם ורצוי גם את דרישותיכם הגבוהות מהאנשים סביבכם, נסו להיות פחות עקשניים, ביקורתיים ונוקשים עם עצמכם והסביבה.

  * יש לכם נטייה למרוד, לשבור, להתווכח ולהיות אגרסיבים כדי להשיג המטרות שלכם. אבל.. ההתנהגות הזו לא תוביל אתכם להצלחה. לעומת זאת, אם תפתחו את הכישרונות שלכם, לפי מה שאתם אוהבים לעשות, תעמדו בצורה אמינה, אחראית וסובלנית כלפי הסביבה שלכם – אז תצליחו מאד, זוהי דרככם "לפרוץ" את הקושי.

  * זה הזמן בשבילכם לראות את העולם ביופי שלו, להוקיר תודה על מי שאתם על העוצמה שלכם, על היכולת לעמוד באתגרים שהעולם מציב לכם ועל העוצמה הפנימית שלכם

  * כדאי תמיד לחיות בהכרת תודה על כל מה שיש לכם, שמאתגר אתכם ושאתם מצליחים להתמודד כאשר נכנס לעולמכם– זהו המתכון לאושר , עושר בריאות והצלחה שלכם.

  מתנה ממני לילדי חודש אפריל עד סוף החודש!

  רוצים לקבל מידע אישי רק עליכם?
  זו ההזדמנות שלכם! אתם מוזמנים לתאם פגישה איתי ותצאו עם הכוונה והדרכה והכי חשוב במחיר מוזל של 350 ש''ח לפגישת יום הולדת במקום 450 ש''ח!!!

BizMakeBiz פותח ע"י